קיבלתם דירה בירושה- כדאי שתשקלו שירות פינוי דירה

קיבלתם דירה בירושה- כדאי שתשקלו שירות פינוי דירה

שירות פינוי דירות הינו שירות המסייע במקרים שונים ומגוונים במצבים אשר יש צורך לפנות דירה באופן חלקי או מלא. תחומי העיסוק העיקריים של שירות פינוי דירה הינם: פינוי דירות ירושה, פינוי דירות עבור אספנים כפייתיים, פינוי מקלטים, מחסנים ומשרדים, פינוי גגות ופינוי דירות לאחר שריפה.

מהם היתרונות של פינוי ירושות באמצעות שירות פינוי דירה?

פינוי דירתו של קרוב משפחה של נפטר לצורך הכנתה למגורים מחודשים עשויה להיות קשה מכמה סיבות. ראשית, מבחינה רגשית, חפציו של הנפטר עבור קרובי המשפחה אינם רק חפצים שצריך לזרוק אלא דברים האוגרים בתוכם את זיכרונותיו של הנפטר. על כן זריקת החפצים עשויה להיות מטלה מאוד קשה עבור המשפחה האבלה.

סיבה נוספת הינה סיבה טכנית, בתיהם של אנשים מבוגרים הינם לרוב עמוסי חפצים. מלאכת פינוי הדירה עשויה להימשך זמן רב מאוד ולדרוש מאמץ גופני קשה. תוכלו לפנות אל שי פינוי דירה, 050-7454504 מפנה ירושות אשר יעשה את העבודה הקשה בשבילכם.

מהם החסרונות בפינוי ירושות באמצעות שירות פינוי דירה וירושה?

החיסרון הגדול בפינוי דירה באמצעות מפנה ירושה טמון ביתרון. למעשה, אל אף הקושי הרב הכרוך בכך, פינוי דירתו של הנפטר הינה שלב נוסף בפרידה ממנו. בכדי שתוכלו לא לוותר על תהליך זה אך עם זאת לא תצטרכו לבצע את מלאכת הפינוי הסיזיפית, מומלץ לבלות זמן בדירת הנפטר ולקחת כמה פריטים חשובים שישמרו אתכם כמזכרת ממנו. לאחר שלקחתם את כל מה שרציתם אתם יכולים לתת דרור למפנים להתחיל במלאכת הפינוי.

מהם התהליכים בפינוי דירה לירושה?

פינוי דירה מתחיל בביקור בדירה המיועדת לפינוי. שי פינוי דירה, 050-7454504 מגיע לדירה, אומד את משך העבודה וקובע על פי הנתונים בשטח מועד סופי להשלמת העבודה. לאחר מכן מתחילה מלאכת מיון החפצים ופינויים אל אתרי פסולת מורשים. פינוי דירה למכירה או דירה להשכרה מסתיים לרוב בניקוי וחיטוי הבית בכדי שיהיה מוכן למגורים.

כמה זמן אורך פינוי דירה?

משך פינוי הדירה תלוי במספר משתנים. ראשית הדירה עצמה, גודלה ועומס החפצים בה, נגישותה או אי נגישותה למעלית ועומס התנועה בסביבת הדירה. פינוי דירה בתל אביב למשל, עשוי לקחת יותר זמן מפינוי דירה באזורים פרבריים יותר בשל עומס התנועה אשר יקשה על המפנים בפינוי אל אתרי הפסולת. משתנה נוסף תלוי במפנים עצמם, במידת מיומנותם ומספר אנשי הצוות המגיע לפינוי.