פינוי תכולת מחסן ליעד הנתון להחלטת הלקוח

פינוי בית אחרי פטירה

בניגוד להובלת דירה, במשימות פינוי ידוע מהיכן יש לאסוף את החפצים ופריטי הריהוט, אך לא ידוע לאן יש להעביר אותם. חברות פינוי מקצועיות פועלות מול שורה של גורמים אליהם ניתן להעביר את החפצים המפונים. דוגמא לגורמים אלה יכולה להיות ארגוני צדקה. ארגונים אלה מקבלים כל חפץ שניתן להעביר למשפחות נזקקות על מנת להטיב במשהו את איכות חייהן. חפצים שאתם מפנים מהבית שלכם מכיוון שאינכם צריכים אותם יותר, יכולים בהחלט להגיע לארגונים אלה ומשם למשפחות שיפיקו תועלת מן החפצים שלכם. דוגמא נוספת היא מפעלי מיחזור. כל חפץ עשוי זכוכית, עץ, פלסטיק, בד, נייר או אלומיניום, שאין בו כל שימוש, ואי אפשר או אין טעם להעביר אותו לתרומה, מועבר למפעלי מיחזור. הדוגמא האחרונה היא אתרים מורשים להטמנת פסולת אליהם מפנים את כל אותם חפצים שאין בהם כל שימוש, וגם לא ניתן למחזר אותם, בדרך כלל חפצים העשויים מחומרים אורגניים, חפצים שנשרפו או הרקיבו וכדומה.

תשלום נוסף עבור פינוי ליעד נבחר

חברת פינוי מקצועית עשויה לשמוע את בקשת הלקוח לגבי יעד מועדף אליו הוא מעוניין להעביר את החפצים. כך למשל, יכול לקוח מסויים להעדיף העברה של חפציו לארגון צדקה, ובמקרה שאין ארגון צדקה שיקבל את החפצים אז להעביר אותם למפעל מיחזור. לעיתים יכולה חברת הפינוי לדרוש תשלום נוסף עבור החלטה כזאת, פשוט מכיוון שדרישת הלקוח הופכת את תהליך הפינוי למורכב יותר, ודורשת הובלה נוספת מעבר להובלה המתוכננת של החברה.

פינוי תכולת מחסן ללא עלות, זה אפשרי?

אם אתם מזמינים שירות של פינוי תכולת מחסן וישנם במחסן חפצים יקרי ערך שאינכם זקוקים להם יותר, תוכלו גם לברר לגבי האפשרות להעביר את החזקה על אותם חפצים לידי חברת הפינוי, ובתמורה חברת הפינוי תבצע את הפינוי ללא עלות, ואת הרווח שלה היא תפיק באמצעות מכירת אותם חפצים בשוקי יד שניה. כמובן שאין ערובה להסכמת החברה לביצוע מודל זה של פינוי, אך תמיד כדאי לברר ולנסות, שהרי החפצים שלכם שווים כסף, ואין שום סיבה שתמסרו אותם ללא תמורה, אם אינכם רוצים זאת.