פינוי ירושות? חברת פינוי מקצועית היא התשובה

פינוי רגשי

בתהליך של פינוי ירושות אתם מפנים את התכולה המיותרת הקיימת בדירה. לא עוד ציוד שאין לכם צורך בו! אלא שהקושי הרב בפינוי ירושות נוגע לקושי רגשי. כשאתם מנסים לפנות בעצמכם את תכולת הדירה שקיבלתם בירושה, אתם מתמלאים בזיכרונות אשר מציפים אתכם עוד ועוד. מסיבה זאת מומלץ לפנות לחברת פינוי ירושות מקצועית שתבצע עבורכם את המשימה הרגשית.

ארגון הציוד בצורה ראויה

סיבות רבות וטובות יש כדי לפנות לחברת פינוי ירושות. אחת הסיבות היא ארגון הציוד בצורה נכונה ומסודרת. חברת פינוי תשמח לסייע לכם בארגון הפנימי של כל החפצים והרהיטים הזקוקים לפינוי. ודאי תצטרכו לפנות מוצרי חשמל, בגדים, אלבומים. ודאי את חלק מהדברים תרצו לתרום או למסור לעמותות ולחברים. אם אתם עדיין מתלבטים, קיימים יתרונות רבים בפנייה לחברת פינוי מקצועית!

סידור הדירה

צוות הפינוי יעמוד לרשותכם כדי לסייע לכם לארגן את הדירה לאחר הפינוי. אם תרצו לסדר את ארונות הבגדים, את ארונות המטבח הישנים, אם תרצו להיפטר מן הפסולת שבדירה, תוכלו לזכות לכל זאת מידי החברה. תוכלו גם לבקש שיפוצים ותיקונים קלים. לכל חברה המכבדת את עצמה צוות שלם של אנשי מקצוע המתעסקים בכל מה שקשור לפינוי דירות.

שירותי ניקיון וצביעה

מעבר לפינוי, החברה מספקת שירותי ניקיון וצביעה. תוכלו לבקש לצבוע משטחים שלמים של קירות או רק חלקים בודדים. תוכלו לבקש ניקיון יסודי או ניקיון נקודתי. החברה עומדת לשירותכם בכל אשר תחפצו. ברשותה חומרי ניקוי מקצועיים, אפשרות לחומרי הדברה והכי חשוב החברה מיומנת ומנוסה במעבר כיוון שהיא עושה זאת עשרות פעמים מדי חודש.

פינוי פסולות והגעה לכתובות רבות

את הציוד המפונה תוכלו להעביר למספר כתובות שתחפצו בהן. אפשר לבקש להעביר לבית של חבר, לבית של משפחה, לעמותה, למוסד, למקום המיועד לפסולת. חשוב לוודא כי חברת הפינוי מפנה את הפסולת למקום מורשה בלבד, כך תבטיחו עצמכם מפני תביעה מיותרת של רשות הטבע והסביבה. החשוב מכול מאחוריכם- הבית יפונה מתכולת הירושה בזכות חברת פינוי מיומנת ומנוסה, לכן שכרו את שירותיה, אל תתעצלו ואל תחסכו בעניין.