פינוי דירות ללא בעיות!

הדירה מבולגנת ועמוסה בפריטי תכולה ישנים? רוצים לפנות משטח הדירה את כל פריטי התכולה שאינם נחוצים לכם עוד? זה הזמן לפינוי דירות ללא בעיות!

פינוי דירות ללא בעיות הינו שירות מקצועי המיושם על ידי צוות מומחה פינוי דירה- צוות הפינוי המוביל בישראל כבר למעלה מ-25 שנה. שירותי הצוות כוללים הליכי פינוי מהירים ויסודיים של פריטי תכולה ישנים, והם מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות גם מהליך פינוי מהיר, מקצועי ויסודי וגם מסביבת מגורים נקייה ומסודרת עם סיום הליכי הפינוי.

פינוי דירות ללא בעיות ולכל מטרה

שירותי פינוי דירות ללא בעיות מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין להוציא ולסלק משטח ביתו את כל אותם פריטי תכולה שאינם נחוצים לו עוד. שירות זה מיועד בין היתר לצרכי מעבר בין דירות, פינוי לקראת הליכי שיפוץ יסודי או כללי, פינוי למטרות דילול היקף החפצים בשטח הדירה, פינוי לקראת מעבר לדיור מוגן, פינוי מחסנים ומזווה בשטח הדירה, פינוי למטרות השבחת הנכס ועוד.

הליכי פינוי דירות ללא בעיות המיושמים על ידי צוות מומחה פינוי דירה משלבים בתוכם מספר פעולות מקצועיות המבטיחות לכל אחד ואחת מכם הליך פינוי יסודי, מהיר ובטיחותי! בין יתר הפעולות המיושמות על ידי אנשי הצוות תוכלו למצוא:

  • הליכי מיון תכולה- פעולה מקצועית במסגרתה אנשי הצוות (ביחד עם בעלי הדירה והתכולה) ממיינים את פריטי התכולה המיועדים לפינוי ומפרידים בין פריטים אלו ליתר תכולת הדירה.
  • הליכי פינוי מהירים ויסודיים- פעולת פינוי מקצועית המיושמת בעזרת ציוד פינוי מתקדם מסוגו הכולל בין היתר: רכבי פינוי, מכולות פינוי בכל גודל נדרש, שרוולי פינוי, ציוד אריזה, ציוד טכני לפירוק מערכות ריהוט כבדות ומסורבלות, מנופי זרוע וכדומה.
  • העברת תכולת הפינוי לאתרי פסולת ומחזור מורשים בלבד- על מנת לאפשר לכם ליהנות משירותי פינוי דירות ללא בעיות, אנחנו בצוות מומחה פינוי דירה מקפידים על העברת פריטי התכולה המפונים מביתכם לאתרי פסולת מורשים בלבד-ובכך מונעים מכם קנסות מיותרים המוטלים על כל אותם אילו המשליכים את חפציהם במקומות שאינם מיועדים לצורך כך!