פינוי דירות והובלה

פינוי דירות והובלה הם שני סוגים של שירותים המזכירים אחד את השני בצורה ניכרת ולמעשה ניתן לומר שמדובר בשני תחומים משיקים הנמצאים תחת אותה קורת גג ועל כן ניתנים לרוב על ידי חברה מקצועית אחת. באמצעות פנייה לחברות מהסוג הזה ניתן ליהנות מהליך הרבה יותר רגוע נעים ומהיר במסגרת המעבר לדירה חדשה. מעבר זה מחייב לא רק את פינויה של כל תכולתה לרבות חפצים ורהיטים שונים אלא גם את הובלתם ליעדים מוגדרים שנקבעו מבעוד מועד בין הלקוח לבין החברה איתה בחר לעבוד.

שירותים מקצועיים להפגת המתחים

חברות המעניקות שירותי פינוי דירות והובלה מעניקות ללקוח ליווי צמוד וייעוץ מקצועי לאורך כל שלבי התהליך השונים. בדרך כלל אנשים שמחליטים להעתיק את מקום מגוריהם בין אם בצורה פתאומית ובין אם על ידי היערכות מוקדמת מראש, נוטים להיכנס ללחץ מכל דבר שהוא, מה שעשוי להקשות בצורה ניכרת על המעבר.הליווי המקצועי שמעניקות כיום חברות פינוי והובלות נועד לצמצם עד למינימום את אותם הלחצים מפאת הסיבה הפשוטה שהחברה היא זו אשר לוקחת על עצמה את מלוא העבודות הכרוכות במעבר.

חוזה השכירות

יציאה מדירה שכורה מחייב את הדיירים העוזבים להשאירה ריקה ובמצב טוב וראוי למגורים בדיוק כפי שהיא הייתה בזמן שבו קיבלו הדיירים היוצאים את הדירה. ברוב חוזי השכירות סעיפים אלו מופיעים לרבות הקנסות או שימוש בערבויות שניתנו על ידי הדייר השוכר במעמד החתימה עקב היעדר עמידה בתנאים אלו. הזמנת שירותי פינוי דירות והובלה בשעה בה יוצאים מן הדירה אם כן יכולה למנוע מכם לא מעט כאבי ראש מיותרים ובכלל נדרשת למען היושר וההגינות מצידו של הדייר השוכר.

ניקיון הדירה לאחר פינוי תכולתה

רוב הדיירים שמתגוררים בדירות שכורות אינם מתעניינים או משקיעים בתחזוקתה של הדירה, אלא אם כן מדובר בבעיה חמורה המצריכה תיקון מיידי. כך קורה לא מעט שבזמן פינוי דירות והובלה מתגלים לא מעט ליקויים וכמובן המון לכלוך ואבק עקב הזנחת הדירה. שירותי פינוי מקצועיים הניתנים על ידי חברות אמינות יכללו בנוסף עבודות ניקוי וחיטוי יסודיות עם תום הפינוי.