פינוי דירה

פינוי דירה הוא שירות חדש באופן יחסי שהחל להתפתח בשל הצורך הגובר של יותר ויותר אנשים באנשי מקצוע מיומנים בענף הפינוי וההובלות. ישנם לא מעט אנשים שכיום מעדיפים להיעזר בשירותי פינוי מקצועיים וזאת בשל סיבות רבות, כך למשל אנשים המחזיקים בבעלותם דירות מגורים בבניינים נוהגים להיעזר בשירותים אלו בשעה בה מסתיים חוזה השכירות ויש צורך להכין את הדירה לקראת בואם של הדיירים החדשים. במרבית המקרים הדיירים היוצאים מותירים מאחור חפצים רבים שלבעלי הדירה אין שום צורך בהם.

מתי נהוג להזמין שירותי פינוי?

מעבר לדירות מגורים, נהוג להזמין שירותי פינוי דירה לצרכים עסקיים וציבוריים כמו למשל בעלי חנויות שנדרשים לפנות את הציוד שנותר לאחר יציאתו של שוכר החנות לאלתר. באמצעות שירותים אלו הסיכויים למכירת או השכרת הנכס עולים משמעותית מפאת הסיבה הפשוטה שנכס נקי ומסודר שנראה גדול ומרווח ימצא חן הרבה יותר מאשר נכס עמוס בציוד רב ובלתי שמיש. לעתים משפחות שמחליטות להעתיק את מקום מגוריהן לכתובת חדשה מעדיפות להזמין שירותי פינוי לקיצור לוחות הזמנים וייעול המעבר בכללותו.

מדוע פינוי ירושות נחשב למורכב?

אנשים שקיבלו דירות בירושה נוהגים לא אחת לפנות אל חברות מקצועיות המתמחות בתחום הפינוי וההובלות. ההתמודדות עם חפציו השונים של בן המשפחה המנוחה איננה פשוטה מעיקרה, וחברה המעניקה שירותי פינוי דירה יכולה לסייע רבות לדיירים המפנים, ובמקרה שלנו היורשים, לקבל החלטות לגבי החפצים השם השונים שהותיר מאחור בן המשפחה היקר והאהוב. בדרך זו ניתן למעשה לייעל משמעותית את הליך הפינוי ולארגן את התכולה שנותרה בדירה ביתר קלות ובסיוע של כוח אדם מיומן ומקצועי.

פינוי לאחר שריפה

מקרה שכיח בו נהוג להזמין שירותי פינוי דירה הוא לאחר שריפה של מבנה או נכס. כידוע התלקחות של שריפות מובילה לנזקים משמעותיים ולעתים גם בלתי הפיכים. שירותי פינוי על ידי חברות מקצועיות ידאגו לחלץ את כל הציוד שנותר במבנה לאחר השריפה וזאת על ידי שימוש באמצעי הגנה מתאימים שבלעדיהם יתכן והיה נגרם נזק רב לאדם המפנה. דירות לאחר שריפות מחייבות הזמנת שירותי פינוי ככלל.