פינוי דירה מוזנחת

פינוי דירה

אנשים רבים נוטים להגיע למצב בו הם חיים בדירה שהגיעה למצב של הזנחה – אם בעקבות משבר אישי ואם בעקבות חוסר זמן, אך הסיבה פחות חשובה, וזאת כי מה שיותר חשוב הנו להחליט מה עושים על מנת לטפל בבעיה באופן מהיר אך יסודי. אופציה אחת היא לטפל בכך לבד, אופציה שנייה היא לבקש עזרה מחברים (או בני משפחה) ואילו האופציה השלישית היא לפנות אל חברה מקצועית אשר עוסקת בפינוי, ובין היתר היא בעלת ניסיון גם בפינוי של דירות מוזנחות.

שלושה טיפים חשובים

כיוון שלרוב האנשים אין הכוחות הנפשיים (או הזמן) על מנת לטפל בעצמם במצב הדירה, טוב לדעת שכן יש גופים מקצועיים שרגילים לעסוק בכך. מכאן שאין צורך לחוש בושה להכניסם אל הבית, אלא כל שצריך לעשות זה רק לפנות לעזרה. עם זאת, כן יש מספר דברים שיש להקפיד עליהם בעת פנייה עבור פינוי דירה מוזנחת.

עברו על שלושת הטיפים הבאים:

ניסיון לצד רזומה – יש לבחון את הרזומה והניסיון של החברה בפינוי דירות מוזנחות, וזאת על מנת לוודא מראש שאתם עומדים לצאת מרוצים ועל מנת לוודא מראש שלא תחושו חוסר נעימויות.
מתן שירותים משלימים – יש לבחון אם אותה חברת פינוי גם יודעת להציע בתום הפינוי שירותי חיטוי וניקיון, ובמקרה הצורך גם שירותי שיפוץ וסיוד, וזאת כי לא פעם בתום הפינוי מתגלה מרחב מלוכלך שדורש תגובה מידית.
שקיפות מלאה – אין להסתיר מהחברה פרטים לגבי מצב הבית ואין להימנע מחתימה על חוזה עבודה, וזאת על מנת לדעת מראש למה לצפות ועל מנת להבטיח שיום הפינוי יעבור על הצד הטוב ביותר.

בטוחים עם ביטוח

לא פעם דירה מוזנחת עשויה להוות סכנה תברואתית ולא פעם פינוי דירה מוזנחת עשוי להוות מכשול שיוביל להחלקה או נפילה. על כן מראש יש לוודא שפונים אל חברה שמבטחת את העובדים שלה, מעניקה אחריות ומוודאת שכלל העובדים שומרים על כללי בטיחות. רק באופן שכזה ניתן לצאת מרוצים, להיות רגועים וליהנות משירות מקצועי מא' ועד ת'. מה נותר לעשות בתום השירות? ליהנות מהתוצאה ולשמר אותה.