פינוי דירה- מדריך של תהליך

לרוב, אנשים חושבים כי פינוי דירה הינו הליך פשוט. אכן כך הדברים, רק כאשר מדברים על שירותים מקצועיים. האם לפנות באופן עצמאי עדיף וכדאי? כאן למעשה הופכים הדברים מורכבים ומסורבלים כאחד. לעשות פינוי מהלב? כך זה מתרחש מאחרי הקלעים. 

שלב ראשון- פגישה ראשונית עם הלקוח 

כצוות פינוי דירה, ראשית הדברים הינו הפגישה ובירור הצרכים. כאן למעשה הופכים שירותינו למקצועיים ביותר. המפגש הראשוני הינו ההסכם בו אנו מסיירים בבית, בודקים את תנאי המקום נוכח המעבר, האם השבילים צרים? באיזו קומה ממוקמת הדירה? מה כמות התכולה? מה סוג הפינוי? האם מדובר באגרנות או אולי בפינוי דירות ירושה או דירות רגילות? לאחר מבחן המצב הנתון, מגיעים לתובנה ומפיקים הצעת מחיר המבוססת על הערכה כללית הנחשבת לגורם הפינוי העיקרי. לאחר חתימת הסכם דין ודברים, אפשר לצאת לדרך. 

שלב שני- בדיקת טרום פינוי 

כחברה מקצועית ומהימנה, אנו דואגים להגיע לזירת הפינוי ולאבחן את המקום בשנית. האם נותרו שם חפצים? צוות עובדי פינוי דירה, עוברים חדר אחר חדר ומוודאים באשר לחפצים נוספים המפוזרים במקום. אם לא ניתנה שום הוראה, נמסרים החפצים לתרומה, מכירה או אפילו נזרקים לאתרי אשפה מורשים על פי חוק. 

שלב שלישי- להתחיל את הדבר האמיתי 

הפינוי מתחיל והוא עומד לתת את אותותיו המקצועיים. אנו כמפנים, מתחילים להעמיס את הדברים הארוזים אל המשאית הממתינה בצידי הדרך. את הדברים היקרים, השארנו אצל בעלי הדירה, כך למעשה יהיה ניתן לבצע פינוי דירה בבטחה. את הרהיטים הישנים רכשנו כך שזה יכול בהחלט להתקזז מהעלות הסופית של הפינוי. 

שלב רביעי- השלכת הפסולת לאתרים מורשים 

כאן מגיע השלב של השלכת הפסולת לאתרי אשפה מורשים על פי חוק. השכנים כבר יודעים את הליך הפינוי. כך שהכול עומד על מקומו בשלום ובעיקר מתרחש בפן המקצועי. 

שלב חמישי- לנקות, לסייד, לטהר 

השלב הסופי הוא ניקיון, טיהור והשבת הדירה למצב בו יהיה ניתן להציג אותה לכל המרבה במחיר. זהו, עכשיו הכול כבר מובן. 
שמחנו להציג בפניכם את דרך פועלנו בתחום פינוי דירה. אם תרצו להתעמק בדבר, נשמח לעמוד לרשותכם ולהפוך את הפינוי שלכם לקל ומקצועי כאחד.