פינוי דירה בבניין משותף – אלו פוליסות ביטוח נחוצות?

פינוי דירה מלוכלכת

חברות פינוי מקצועיות מקפידות לבטח את העובדים שלהן ואת סביבת העבודה, חברת פינוי כזו תרצו גם אתם לשכור. פוליסות הביטוח מספקות הגנה במקרים של גרימת נזק לרכוש משותף של דיירי הבניין או פציעה של עובד במהלך עבודת הפינוי.

האם העבודה מפריעה את מנוחת השכנים?

עבודות פינוי כמו כל עבודת שיפוצים או הובלה עשויות להפריע את מנוחת השכנים, אך הצוות המקצועי עושה כל מאמץ בכדי להימנע מכך. כמו כן, העבודה מתבצעת בשעות היום בהן רוב השכנים בבניין נמצאים מחוץ לבית.

היכן ניתן להשליך את התכולה?

חברות פינוי דירה מכירות היטב את כל אתרי הפסולת והמחזור בקרבת מקום, הן מחזיקות בקשרים מקצועיים עם אנשי המפתח ומתאמות את השלכת התכולה בהתאם. נדגיש כי התקנות העירוניות אוסרות על השלכת פסולת ורהיטים ישנים ברחוב ללא תיאום, קנסות כספיים ניתנים לעוברים על החוק.

הזמנת פינוי מקלט לבניין

כל מומחה פינוי דירה יוכל להסביר לכם עד כמה חשוב לשמר את מקלט הבניין בצורה תקינה. בבניינים רבים המקלט משמש מחסן מלוכלך, במדינה כמו ישראל בה המצב הביטחוני מחייב שימוש במקלט מעת לעת, לא תוכלו להרשות לעצמכם את הזנחת המקלט. הקדימו להזמין כבר היום פינוי מקלטים להבטחת השקט הנפשי שלכם. חשוב לציין כי דחיית עבודת הפינוי גורמת ברוב המקרים למצבורים של אשפה המסתיימים בעבודת פינוי יקרה יותר.

הנחיות לקראת עבודת הפינוי

א. חתימה על הסכם העבודה המפרט את מועד תחילת העבודה, את העלויות, את שיטת התשלום ואת החובות והזכויות של כל אחד מהצדדים.

ב. בדיקת פוליסות הביטוח של החברה.

ג. עדכון דיירי הבניין בדבר עבודת הפינוי הצפויה.

ד. בירור אודות אתרי פינוי פסולת באזור.

ה. איסוף של כל התכולה אותה תרצו לשמור לעצמכם מתוך הבית.

ו. הגעת צוות הפינוי אל הדירה והתחלת העבודה עד להשלמתה עם עבודת ניקיון.

מי מבצע פינוי דירה בעיר תל אביב?

עבודות פינוי דירה או פינוי מחסנים  בעיר תל אביב מתבצעים בצורה הטובה ביותר על ידי אנשי מקצוע. פינוי תכולה הוא מקצוע לכל דבר, אם נחוצה לכם עבודה מקצועית אין מקום לפשרות או שכירת אנשי מקצוע חובבנים, הקדימו לשכור חברת פינוי המציגה המלצות ורזומה עשיר.