על פינוי דירה וקניית ירושות

ישנם מקרים רבים בהם אדם קרוב אלינו הולך לעולמו, ומשאיר אחריו ירושה- דירה עמוסה ברכוש, רהיטים ופריטים אחרים שהיורשים לא יודעים מה לעשות איתם. הקושי הוא גם בהיבט הרגשי- התמודדות עם חפציו של אדם קרוב שנפטר, הן כלכלי- תשלומים שונים המוטלים על הרכוש והן פיזי- כיצד מפנים את הדירה ומכינים אותה להמשך החיים. קניית ירושות נועדה לסייע לכם במצב מורכב מסוג זה.

קניית ירושות מהי?

קניית ירושות הינה תת- תחום בתוך התחום הרחב של פינוי דירה. מדובר בפיתרון נוח ומקצועי לכל אדם שקיבל בירושה נכס ובו חפצים רבים שאין לו שימוש בהם, אך אם זאת הוא אינו מסוגל להשליך הכל לאשפה. מכיוון שחפצים אלו יזכירו לנו תמיד את האדם הקרוב לנו שהלך לעולמו. פניה לחברת פינוי דירה המתעסקת בקניית ירושות הינה פיתרון מצוין במקרה כזה.

קונה ירושות מתעסק ברכישה של מגוון רחב של חפצים ורהיטים. במהלך התהליך  קונה ירושות יקנה ממכם אף את תכולתה של דירה שלמה, כולל חפצים שנראים נטולי ערך.ממערכת כלי כסף עתיקים, אוספים שונים, מכשירי חשמל, רהיטים שימושיים ועד שטיחים וחפצי נוי שונים.

מהם היתרונות בקניית ירושות?

עבור המוכר, פנייה לחברת פינוי דירה המתעסקת בקניית ירושות מהווה בעיקר הקלה נפשית. אין צורך להתעסק עם תהליך מיון ממושך ומכאיב, ולבצע החלטות קשות על אילו חפצים להשאיר ואילו להעביר הלאה. בנוסף ישנם יתרונות נוספים: ראשית, ניתן לעשות רווח כלכלי יפה ממכירתה של תכולת הדירה. שנית, קונה ירושות, בניגוד לקונה פרטי, יכלול בעסקה תהליך שלם של פינוי דירה- לא רק רכישת הירושה אלא גם פינוי הדירה מהחפצים, ניקוי וסידור הדירה, דבר שחוסך מאמץ רב.

יתרון נוסף הוא שהזמנת חבה מקצועית חוסכת את כל המאמץ הפיזי של פינוי הריהוט לבד, הזזת הרהיטים, סחיבה של כל הציוד לאתר פסולת עירוני ועוד. קונה ירושות יבצע את תהליך הפינוי של הנכס במהירות ובמקצועיות.

יורשים מחוץ לארץ אשר צריכים לפנות את הדירה בהקדם ולשוב למקום מגוריהם יכולים אף הם לעשות שימוש בשירות זה אשר יהיה יעיל עבורם במיוחד, במידה והם נמצאים בארץ לתקופה מוגבלת בזמן.