מומחה פינוי דירה, 050-7363632 – טיפול אישי ומקצועני

פינוי דירה הוא תחום שנחוץ לכולנו, כולם נתקלים במהלך חייהם בצורך לפנות חלל ולהתאים אותו למטרות חדשות, אם לקראת מכירת דירה, השכרתה, לאחר שיפוץ, דירה שירשנו ועוד ועוד, השירות אינו מוגבל רק לדירות מגורים ומתפרש גם על פינוי משרדים , פינוי מקלטים, פינוי מחסנים ועוד. פינוי תכולות הוא שירות שעדיף לבקשו אצל המקצוענים בתחום ולקבל שירות מספק ואיכותי שיבטיח לכם בזריזות את מבוקשכם. על מנת לבחור בשירות כזה נענה בקצרה על מספר שאלות נפוצות שעולות כשמחפשים אחר שירות כזה.

 

 

פינוי דירה ממקצוענים – שאלות ותשובות

 

ש- כיצד מחשבים את עלות השירות?

ת- ישנם כמה משתנים שקובעים בסופו של דבר את עלות השירות, ראשון הוא היקף התכולה שיש לפנות, האם מדובר בפינוי מצומצם של חפצים בודדים, או שמא בפינוי מורכב מתכולה מעורבת ורבה, האם יש צורך במיון מקדים או שפשוט רק בפינוי עצמו, משתנה זה קובע את משך הפינוי, כוח האדם ומספר רכבי הפינוי. משתנה נוסף הוא מידת הנגישות לחלל שצריך לפנות, האם הוא נגיש וקל או בקומה גבוהה ולביצועו יש צורך במנוף והערכות מקדימה. יש לקחת בחשבון שבעלות הפינוי מוכללת גם עלות אגרת פינוי לאתרים מורשים להטמנה ומיחזור.

 

 

ש- כיצד נדע שאנו בוחרים בשירות מקצועי?

ת- ישנם סימנים מוקדמים שייסיעו לכם בזיהוי השירות המקצועי, אתר ברשת שמציג לפניכם את השירות, שאלות מקדימות מנציג השירות של חברת הפינוי שנועדו להכין את התנאים האופטימלים ליום הפינוי, שאלות כמו נגישות, מועד הביצוע, התנועה ברחוב, נסיבות הפינוי, וכמובן היקף התכולה.

 

 

ש- האם ניתן לתרום חלק מהציוד או למכורו לשירות הפינוי בתמורה להנחה ואף ביצוע חינמי של הפינוי?

ת- אפשר גם אפשר, השירת אינו מתחייב ברכישה אך פריטים מסוימים ניתן לרכוש ולקבל תמורתם הנחה בעלות השירות ואף לקבל פינוי תכולת דירה בחינם במקרה שהשירות מוצא זאת כדאי, ניתן גם לתרום את הציוד לפי ראות עינכם, קחו בחשבון שנסיעה ארוכה למרכז תרומה מרוחק תהיה כרוכה בעלות גבוהה יותר.

 

 

ש- האם השירות כולל שירותים נוספים ואילו?

ת- שירות פינוי מקצועי מציע גם שירותים נילווים ליצירת תוצאה של פינוי שמכין את החלל ליעודם העתידי, מוצעים גם שירותי ניקוי מקצועי, ושירותי הדברה וחיטוי להכנת החלל לדיריו העתידים.

 

 

שירות שמגשים

שירות פינוי תכולת דירה עושים רק אצל מקצוענים, מומחה פינוי דירה, 050-7363632 הוא שירות כזה, שמגובה בשנים של ניסיון, קהל לקוחות עבר מרוצה, ותשתית של עובדים מנוסים וכלים וציוד מקצועי. מומחה פינוי בתים, 050-7363632 מבטיח לכם עבודה יעילה ואחריה חלל מבהיק ומרווח, לכול מטרת פינוי, וכמעט לכול תכולה.