לאסוף מכל הבא לידי- תשובות ושאלות בנושא אגרנות כפייתית

האם רק אנשים בעייתיים סובלים מעניין של מאסף חפצים מיותרים? מהי אגרנות כפייתית? הצורך לאגור כמה שיותר חפצים ללא סיבה. הידעתם? גם אנשים רגילים מוצאים את עצמם עמוסים ומבולגנים נוכח מאסף שווא של חפצים מיותרים. כיצד מתרחש מאסף נוכח השלכות של אגרנות כפייתית? כל השאלות והתשובות תחת קורת גג אחת. 

שאלה: למי מיועד פינוי אגרנות כפייתית? 

תשובה: פינוי נוכח אגרנות כפייתית מיועד לכל אדם אשר אוגר דברים ללא אבחנה ומסכן את סביבתו ואת עצמו נוכח השלכות המצב. 

שאלה: מהי אגרנות כפייתית? 

תשובה: אגרנות כפייתית הינה תופעה של תסמונת או סי די הבאה לידי ביטוי במאסף של חפצים, דברים, רהיטים וכל דבר ללא צורך מסוים. 
שאלה: מהם נזקי אגרנות הכפייתית? 
תשובה: נזקיה של אגרנות כפייתית באים לידי ביטוי במאסף של חפצים, אשפה, מזון מעופש וכל הבא ליד. הצורך במצב של "הישרדות" כמו מניע את האגרן והוא אינו מבחין כי הוא עלול להימצא בסכנה תברואתית, לסכן את הסובבים אותו ואף להילכד במצבים כמו שריפה בקלות יתר נוכח ערימת העיתונים הערומה באופן מיותר על השולחן. 

שאלה: מה עושים במכשירים שאין בהם שימוש? 

תשובה: יש לכך כמה אפשרויות, חלק מהדברים ניתן למסור לתיקון ולהמשיך בשימושן. חלק מהדברים ניתן למסור לתרומות וחלק שאינו נצרך, ייזרק אל אתרי האשפה החוקיים.

שאלה: האם ניתן לפנות מכשירים חשמליים או רהיטים באופן עצמאי?

תשובה: נושא אגרנות כפייתית הינו מצב שבו נדרש לשלב רגש עם פינוי שכלתני גם יחד. כאשר מדובר ברהיטים "רגישים" ובו זמנית כבדים, ההמלצה היא בפירוש להותיר את המשימה לאנשים יודעי דבר. קוראים לזה שירותי פינוי מקצועי. 

שאלה: לאן תושלך הפסולת ומה יהיה על דיירי השכונה? 

תשובה: שנייה לפני הפינוי, יקבלו הודעה הדיירים ואנשי הסביבה. כל יודעי דבר יקבלו עדכון לפני הזמן האמיתי ולאחר מכן, הדברים יתנהלו על פי הסכם דברים לרבות השלכת פסולת לאתרים מורשים על פי חוק. 
זקוקים למידע נוסף? עדיין חסרים לכם מידעים באשר ליתרון הבחירה בשירותינו המקצועיים? פנו עוד היום לשירותי פינוי אגרנות ואנו נשמח לשנות את חייכם מקצה אל הקצה.