טיפים מקצועיים לייעול תהליך פינוי דירה

אגירת שקיות

מעוניינים להשכיר דירה שזה עתה קיבלתם בירושה? קניתם מכונס נכסים דירה וברצונכם להיפטר מתכולתה? אין לכם מושג מאיפה להתחיל במשימה? הצעד הראשון שלכם יהיה כרוך במציאת חברת פינוי דירה המתמחה בעבודות של פינוי נכסים מלאים ופינוי ירושות. חברות אלו ישמחו להעניק לכם שירותי פינוי מקצועיים בתמורה לתשלום סמלי, ואם נמצאים בדירה חפצים תקינים ובעלי ערך, יתכן ותקבלו את השירותים בחינם לגמרי. אולם טרם אתם מחפשים אחר חברה מקצועית בתחום ומזמינים שירותי פינוי, רצוי מאד לעבור על תכולת הדירה.

לעבור על תכולת הדירה

אם מדובר בדירה בה נהג להתגורר קרוב משפחה, אזי שהצורך לעבור על תכולתה הופך להכרח של ממש. קרוב לוודאי שבתוך הדירה תמצאו לא מעט חפצים בעלי ערך כספי או רגשי שתרצו לשמור עליהם החל מאלבומים עם תמונות מהעבר הרחוק וכלה בכלי מטבח מכסף וזהב יקרים במיוחד. חשוב מאד לבדוק את כל המגירות והארונות בדירה במטרה לוודא שלא פסחתם על שום חפץ יקר ובעל ערך. בהזדמנות זו ניתן גם לסדר מעט את הדירה באופן חלקי בלבד שיכול לסייע על עבודת פינוי הדירה על ידי צוותי העבודה המפנים בעתיד.

השלכת פסולת לפי חוק

תהליך פינוי דירה כרוך ברוב המקרים ביצירה של פסולת רבה הכוללת לא רק זבל ואשפה אלא גם פריטים נוספים דוגמת רהיטים שבורים ובגדים ישנים שחברות הפינוי וודאי לא ירצו לקחת אותם לעצמן. גם מכשירי חשמל מקולקלים מטבע הדברים לא יהיו מסוג החפצים שחברת הפינוי תתעניין בהם. כל אלו יצטרכו להגיע לאתרי הטמנה ופסולת מורשים. וודאו מהו החוק בנוגע להשלכת פסולת באזור מגוריכם מול הרשויות המקומיות, מהן הכמויות שניתן להשליך, אלו מקומות מורשים לכך ומהן השעות בהן מותר לבצע את העבודה.

ליידע את השכנים בדבר הפינוי

בצורה הזו תוכלו להיות בטוחים כי התהליך של פינוי דירה נעשה על פי חוקי פינוי אשפה ופסולת ובכך להימנע מתשלום של קנסות מיותרים בעתיד. טרם הפינוי חשוב ליידע את השכנים על כך, בטווח של יום עד יומיים על ידי תלייה של מודעה על גבי לוח המודעות בבניין המגורים.