חמישה טיפים לפינוי של אגרנות כפייתית

העובדה שעד היום הייתם אגרנים כפייתיים וכי חייתם בדירה עמוסה עד אפס מקום לא מעידה על כך שזו הדרך היחידה לחיות, ואם אתם רוצים לשנות את המצב, לעולם לא מאוחר מידי. אם אתם רוצים אתם יכולים להזמין שירות של פינוי אגרנות כפייתית, והאמת היא, שזה בפירוש יכול לעזור לכם. להלן מספר טיפים שתמיד יכולים לסייע למי שרוצה לפנות חפצים רבים כל כך מהבית, כך שכדאי לכם לעיין בהם. 

החליטו שהפעם אתם לא מוותרים

טיפ ראשון: קבלת ההחלטה על הפינוי של החפצים. אולי עד היום חשבתם על כך שאתם אגרנים כפייתיים אך מעולם לא התמודדתם באמת עם המצב, ולכן הטיפ הראשון הוא להחליט שהפעם שום דבר לא יעמוד בדרככם וכי שום דבר לא ישנה את ההחלטה שלכם. 

אל תחשבו על פינוי עצמאי

הטיפ השני הוא הטיפ שבו מדברים על הוויתור על האתגר. אתם לא צריכים לאתגר את עצמכם ולפנות לבד את הבית, כי אם אתם באמת אגרנים כפייתיים, הרי שיש לכם כמויות גדולות ביותר של ציוד, ומי בכלל יכול להתמודד עם פינוי של כמות כל כך גדולה? 

בחרו חברה

הטיפ השלישי הוא להשקיע לא מעט בבחירת החברה המקצועית שתגיע אליכם ושתיתן לכם שירותי פינוי אגרנות כפייתית. זה נכון שיש הרבה חברות שעוסקות בתחום הזה, אך לא כולן יכולות לתת לכם שירות מלא, ואם אתם כבר מפנים את הדירה הרי שלא כדאי לוותר על כל השירות כולו. 

הזמינו את השירות הנלווה לפינוי

הטיפ הרביעי כולל את הזמנת שירותי הניקיון ואת הזמנת שירותי סיוד הקירות. מתי בפעם האחרונה באמת ניקתם את הבית כמו שצריך? הרי אם הבית שלכם היה כל כך מלא בחפצים, סביר להניח שלא באמת יכולתם לנקות אותו ולהבריקו, ולכן עכשיו, עם הפינוי, זו ההזדמנות הטובה ביותר לכך. 

אל תסכימו לשלם כל מחיר

כל חברה של פינוי תגבה מכם מחיר אחר, ולמרות שהשירות חשוב לכם, כדאי שתציבו גבולות. אל תסכימו לכל מחיר שידרשו מכם והשקיעו בהשוואת מחירים בין כמה וכמה חברות.