חברה מקצועית של פינוי דירה – שירות אישי ומקצועי

אלו אשר כבר בצעו בעבר פינוי דירות יודעים כי מדובר בכאב ראש רציני. דירות ישנות מביאות עמן ריחות רעים, ערימות של בגדים עבשים, מוצרי מזון ישנים, רהיטים רקובים ושאר צרות צרורות. כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברה מקצועית של פינוי דירה. אנשי המקצוע מבצעים את מלאכת הפינוי כולה ומעבירים אליכם דירה נקייה מתכולה. במידת הצורך, יפונו גם ארונות קיר, ארונות מטבח, מכשירי חשמל וכלים סניטריים מתוך האמבטיה וחדר השירותים.

הכנות לקראת עבודת הפינוי

טרם הזמנת צוות הפינוי מתבקשים בני הבית לאסוף פריטים אישיים אשר ירצו לשמר לעצמם או למכור באופן עצמאי. בתום עבודת הפינוי הדירה תישאר ריקה ללא כל חפצים. אם מדובר בדירה אשר הועברה אליכם בירושה יש לבחון את שווי התכולה ולקבל החלטות בהתאם. עצות שימושיות והערכת שווי תוכלו לקבל בפגישה עם נציג חברת הפינוי. אם מדובר בדירה ישנה אשר נרכשה לטובת השקעה סביר כי לא תמצאו בה כל תכולה בעלת ערך.

קבלת הצעת מחיר

חברה מקצועית של פינוי דירה תנהל את הצעות המחיר תוך שקיפות מוחלטת מול הלקוח ומחירים הגונים. בכדי לקבל הצעת מחיר יהיה עליכם לתאם את הגעת נציג החברה אל הבית. ללא סיור במקום קשה יהיה להעריך את מורכבות העבודה ולקבוע מחיר מדויק. אפשרות נוספת היא קביעת מחיר משוער אשר עשוי להשתנות ביום הפינוי בהתאם לתנאים בשטח.

אלו יתרונות מביאה עמה חברה מקצועית של פינוי דירה?

א. עבודה יעילה ומהירה באה לידי ביטוי בחיסכון בזמן. כבר בתום  מלאכת הפינוי אפשר יהיה להתחיל בשיפוצים או להציג את הדירה לשוכרים או קונים פוטנציאליים.

ב. פינוי מקצועי בא לידי ביטוי בהעברת התכולה למרכזי מחזור ואתרי פסולת קרובים. לא תראו את החפצים שלכם מושלכים ברחוב.

ג. החברות המובילות מציעות שירות אמין, אדיב והגון. הצוות יגיע אל הבית בדיוק במועד שנקבע ויבצע את העבודה בכפוף להסכם אשר נחתם בין שני הצדדים.

ד. העסקת אנשי מקצוע אמינים מאפשרת לכם לישון בשקט בידיעה כי הנכס שלכם הופקד בידיים טובות. אלו הן חברות אשר מחזיקות בפוליסות ביטוח בעבור כלל העבודות.