הפתרון שלנו לפינוי לשלשת יונים מדירה מוזנחת ניקיון וחיטוי

אגרנות כפייתית

סובלים מלשלשת יונים בסביבת המגורים? רוצים למגר את תופעת היונים המקננות בשטח דירות מוזנחות? זה הזמן לדעת הכול על הפתרון המקצועי המוצע על ידינו לפינוי לשלשת יונים וניקיון דירות מוזנחות.
יונים מקננות בסביבת המגורים עלולות לשאת ולהפיץ מחלות בקרב בני האדם וחיות המחמד, כאשר מרבית המחלות מועברות על ידי לשלשלת היונים המהווה מצע גידול נוח לטפילים כגון: כינים, קרציות, יתושים, קרדיות, פרעושים וכדומה. בנוסף, לשלשת יונים הינה חומר חומצי בעל תכונות קורוזיה והמגע שלה עם מתכנות מגולוונות עלול להוביל להרס המתכת. כפועל יוצא מכך, הימצאותה של לשלשלת יונים בסביבת המגורים, מחייבת אתכם לפעול בהקדם לפינוי הלשלשת ולקידום פעולות להרחקת היונים המקוננות מסביבת המגורים.
אנחנו ב-שי פינוי דירה, מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות מפתרונות פינוי גם במקרים של הופעת לשלשת יונים בסביבת המגורים (מסתורי כביסה, גגות, מרפסות, חצרות וכדומה) וגם פועלים לניקוי וחיטוי דירות מוזנחות בהן קוננו יונים.
פתרונות השירות שלנו בתחום זה מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם הנאלץ להתמודד עם תופעת לשלשת היונים בסביבת המגורים, בין אם מדובר בוועדי בתים המעוניינים לסלק כמויות גדולות של לשלשלת משטח המבנה ובין אם מדובר באדם פרטי המעוניין לפנות לשלשת יונים המצויה בפתחי הכניסה לביתו (חלונות, מרזבים, מנועי מזגנים וכדומה).
אגרנות כפייתית

פינוי לשלשת יונים מדירה מוזנחת –כולל פעולות ניקיון וחיטוי

הזנחה מתמשכת של סביבת המגורים עלולה להוביל למצבים בהם היקף הלשלשת המצויה בסביבת המגורים הינה גדולה ורבה. ברוב המקרים, מדובר בדירות הממוקמות במבני מגורים ישנים שאינם מתוחזקים כראוי לאורך ימות השנה, ובחלק מסוים של המקרים מדובר בדירות מוזנחות המחייבות ביצוע פעולות ניקיון וחיטוי במקביל לפעולות פינוי הלשלשת מסביבת המגורים.
אנחנו ב-שי פינוי דירה ערוכים להתמודד עם כל היקף לשלשלת יונים המצויה בשטח דירתכם ו/או סביבת מגוריכם ולצורך כך אנו מחזיקים בציוד פינוי מתקדם ומקיף המסייע לנו לפנות לשלשת יונים בכמויות והיקפים גדולים.
במקביל לפעולת הפינוי, אנו מבצעים עבורכם מספר פעולות ניקיון וחיטוי בסביבת המגורים. פעולות אלו מיועדות לצרכי הרחקת חיידקים, מזהמים וטפילים הנותרים באזור גם לאחר פינוי הלשלשת.