המדריך המלא לפינוי ירושות

פינוי דירת גן
קבלת דירה בירושה טומנת בחובה טיפול רב. הטיפול הוא הן מבחינה בירוקרטית והן מבחינה טכנית. מדובר בדרך כלל בדירה שגרו בה אנשים מבוגרים. אנשים מבוגרים במיוחד נוטים לאסוף חפצים, לרוב בשל ערך רגשי ולא שימוש יומיומי. אלה חפצים שהאדם הממוצע לא ידע מה לעשות איתם ויזרוק לפח. חברות פינוי ירושות מוצאות לחפצים שימוש בחנויות לאספנים ומסייעות לכם להביא את הדירה למצב שתוכלו למכור או להשכיר אותה. 

מתי כדאי להשתמש בשירותיה של חברה? 

פינוי ירושות הוא משימה מורכבת. היא דורשת זמן, מספיק ידיים עובדות ורצוי כאלה המיומנות שיבצעו את העבודה בזריזות וביסודיות. לכן אנו ממליצים בכל פינוי של דירה שהתקבלה בירושה להזמין שירות של חברה מקצועית. 

איך לבחור חברה? 

אם יש לכם המלצה מאדם שאתם מכירים לכו על ההמלצה הזאת. אם לא, עשו סינון על פי אתרי אינטרנט של חברות. בחרו כמה שעושות רושם רציני על פי הידע המקצועי שהן מפגינות באתר ודברו עם מנהל החברה. בדקו את הניסיון, את מספר אנשי הצוות, איזה ציוד עזר יש לחברה- מנופים, מכולות, משאיות וכו', בדקו אם יש לחברה אישור להשליך אשפה באתר מורשה כפי שצריך על פי חוק והתרשמו באופן כללי מרצינותה ואמינותה. 

כיצד מתבצע הפינוי? 

פינוי ירושות יתחיל עוד לפני הפינוי בהגעת החברה אל המקום כדי לראות מהם תנאי העבודה- גודל הדירה והמבנה שלה, היכן מרוכזת רוב התכולה, כמה עומס יש בדירה, מהו סוג החפצים- האם ישנם חפצים כבדים במיוחד שעדיף להעביר בעזרת מנוף, האם יש גישה ישירה מהרחוב אל הבניין או שיש לעלות מדרגות ועוד נתונים. ביום הפינוי יבוא צוות מיומן שימיין, יארוז ויפנה את התכולה כולה אל המכולה ולאחר מכן ינקה ויחטא את הדירה היטב. 

לאן מפונה התכולה? 

כאמור, אחד היתרונות של חברות פינוי ירושות הוא האינטרס שלהן למצוא לחלק גדול עד כמה שאפשר מן התכולה שימוש, בעיקר על ידי מכירתה. לחברות יש קשרים עם חנויות יד שניה או סוחרים בשווקים, לרוב מוכרים של חפצים עתיקים ויחודיים. רבות מתחשבות בתכולה למכירה בחישוב המחיר הסופי של השירות. תכולה אשר לא ניתנת למכירה נתרמת וכזו שאינה שמישה עוד מוטמנת עם הפסולת באתר אשפה.