איך עוברים דירה בשקט? עם חברת פינוי דירה

חברה לפינוי בתים

החלטתם לעבור דירה? מצאתם כבר את בית החלומות? ביררתם על השכנים, על חוגים באזור, בתי ספר? בתי קפה וגינות? סביר להניח שתאם מכובים וכעת כל מה שנותר לעזות הוא לארוז את הבית שלכם. אם השימוש במילה "כל" מטעה ומציע שמדובר במשימה פשוטה הרי שכאן המקום לתקן את הטעות. אריזת הבית במיוחד כאשר יש בו ילדים קטנים אינה דבר פשוט כלל ועיקר. הסיפור מסתבך עוד יותר כאשר מתווספת למשוואה כמות השעות שאנחנו עובדים ממילא ושאינה פוחתת רק משום שהחלטנו כך סתם לעבור דירה.

כמה זה קשה?

אם לא די בכך הרי שבבית שיש בו ילדים קטנים שיבוש השגרה עם קרטונים שמונחים להם כך סתם באמצע הסלון היא ממש דבר לא אפשרי ונוסיף ונקשה שאפרופו קרטונים היום ממש קשה למצוא קרטונים איכותיים ועמידים וזה תודות לגל המחזור ששטף את ישראל כמו מדינות רבות בעולם המערבי. נשאלת השאלה כיצד צולחים את משימת פינוי דירה ונשארים שפויים? התשובה בגוף השאלה- עם חברת פינוי דירה כמובן. חברה לפינוי דירות מציעה מערך שירותים כולל עבור כל מי שזקוק לפנות את דירתו מכל סיבה שהיא.

כמה שזה קל

זה יכול להיות פינוי אשפה מהבית כחלק מפינוי אגרנות כפייתית, פינוי מקלטים, פינוי של משרדים, חצרות ומגרשים, פינוי הדירה לרגל שיפוץ, נסיעה ארוכה או כמובן לרגל מעבר דירה. התהליך פשוט למדי ונעשה מראשיתו ועד סופו על ידי חברה מקצועית שלא רק תבצע פינוי בגדים אלא גם תארוז ותמיין את כל התכולה. האריזה לפני מעבר הדירה הקפדנית תתברר בהמשך בפריקת הציוד בבית החדש כיעילה במיוחד ורק לשם כך שווה לקבל את השירות המעולה הזה.

סיום

בשלב זה של הפרויקט יבוצע פירוק ארונות מכל סוג שהוא על ידי אנשי מקצוע ובעזרת ציוד מקצועי ויעיל. לאחר אריזת התכולה על ידי חומרי אריזה חזקים ואיכותיים, יבוצע השינוע לחבית החדש על ידי משאיות הובלה מתאימות שתסענה את התכולה לבית החדש. בסיום נין לצבוע את הדירה הישנה או לתקן בה ליקויים אם התחייבתם לכך. ניתן לצרף למשימה גם פינוי מקלט או פינוי רהיטים ישנים בחינם בתמורה לתכולה עצמה.