פינוי דירה

פינוי דירה 
פינוי לקראת מעבר דירה 
כאשר אדם עומד בפני מעבר דירה והחזרתה למשכירים או לחילופין עומד בפני מכירת הדירה או השכרתה, יש צורך לפנות אותה מכל החפצים שנערמו בה במשך הזמן. במיוחד אם אותו אדם חי בדירה במשך תקופה ארוכה, סביר כי נאספו בה חפצים רבים, במיוחד אם זהו אדם אשר נוטה לאסוף חפצים מתוך סנטימנטליות כלפיהם. לקראת היום הגדול של המעבר ישנו צורך לבצע החלטה האם לעשות פינוי דירה באופן עצמאי או בעזרת חברה מקצועית המתמחה בתחום. ישנם יתרונות לביצוע העבודה באופן עצמאי אך ישנם גם יתרונות רבים להזמנת השירות. 
פינוי באופן עצמאי 
פינוי דירה באופן עצמאי דורש זמן. אם מדובר על סטודנט בחופשת סימסטר שבאופן טבעי צבר מעט חפצים יחסית ויכול לגייס עוד חבר או שניים שיעזרו לו, יתכן שביצוע העבודה באופן עצמאי עדיפה. ניתן גם לאחר מיון ואריזה לשכור את שירותיה של חברת הובלות שמבצעת הובלות קטנות במידה ואין כמות גדולה של חפצים להעברה או לזריקה. לעומת זאת, אם מדובר על משפחה שצברה כמות גדולה של חפצים ושני בני הזוג הם עובדים במשרה מלאה, יתכן שהפינוי יקח להם זמן רב או שיתבצע בפחות יעילות. 
פינוי בעזרת חברה 
חברה אשר מבצעת פינוי דירה היא בעלת ניסיון ומיומנות במידה כזו שהתהליך יהיה קצר הרבה יותר וגם יתבצע ביותר יסודיות. לפני ביצוע הפינוי נציג החברה מגיע על מנת לדעת אילו קשיים יהיו במהלך העבודה וכדי להעריך כמה אנשי צוות יבצעו את העבודה. חברה מקצועית יכולה להתגבר על קשיים פיזיים כמו גישה לא נוחה לבניין, קומה גבוהה ללא מעלית או רהיטים כבדים בעזרת ציוד מקצועי כמו מנוף. אין ספק שביצוע העבודה על ידי חברה מקצועית שכולל בסופו גם ניקוי וסידור של הדירה מוריד מהדיירים מטלה נכבדת ומאפשר להם להתרכז במטלות אחרות שעליהם לבצע לקראת המעבר. העובדה שבסוף יום הפינוי הדירה מוכנה למכירה או להשכרה היא בהחלט מקלה. כדאי לבחור חברה אשר פינוי דירה הוא תחום התמחות שלה ולא חברת ניקיון או הובלות שמבצעת מדי פעם עבודות פינוי.