פינוי תכולה

פינוי חפצים

בכל בית ודירה מתווספת תכולה עם השנים. יש כאלה שרוכשים פריטי ריהוט, מכשירי חשמל מדי כמה שנים ואת התכולה השנייה הם מוציאים ודואגים להציבם במקום בו יוכלו נזקקים להיעזר בהם. פינוי תכולה צריכה להיעשות בזהירות ובמקצועיות. לא כל אחד יודע איך לפנות תכולת דירה מבלי שהתכולה תינזק או בעת הפינוי יינזקו קירותיה. לצורך פינוי תכולה, למרות שאפשר לבצע את הפינוי באופן עצמאי, כדאי ורצוי להזמין בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים שיעשו את עבודת הפינוי במינימום נזקים ובמהירות סבירה.

חברות פינוי תכולה – הפתרון האולטימטיבי

חברת פינוי דירה עוסקת בתחום פינוי תכולה שנים רבות. אנשיה הם בעלי מקצוע ברמה גבוהה, לחברה יש את כל הכלים הנדרשים כדי לבצע את עבודת פינוי התכולה בזהירות תוך שמירת שלמותה וניסיון למנוע נזקים. בטרם הפינוי רצוי לעשות תכנית עבודה. רוב התכולה נארזת בקרטונים מסומנים והיתרה, ואת התכולה הגדולה, אורזים בניילון ייעודי, לאריזת פריטים גדולים ולמניעת שריטות, שנקרא בשם הרחוב "פקפק" בגלל צורתו והבועות המתנפצות שיש בו.

פינוי תכולה

מי זקוק לשירותי פינוי תכולה

 

  • פינוי תכולה נעשה בעיקר בדירות של אגרנים כפייתיים, של קשישים שעוברים לבתים מוגנים או חלילה הורים שנפטרו או בבתים של משפחות שמשדרגות את מגוריהם. בכל המקרים אפשר למצוא תכולה שאין לה המשכיות והיא מובלת אחר כבוד למזבלה לתרומה או למכירה. פינוי תכולה מבית של אגרן כפייתי קשה יותר מאשר מכל הבתים האחרים. בדרך כלל דירה של אגרן כפייתי מלאה בתכולה שאין בה שימוש, יש במקום טחב שמסכן את בעלי המקצוע ומקקים ומזיקים מסתובבים בה באופן חופשי מה שעלול להפיץ מחלות בעיקר מחלות בקני הנשימה בעוד שפינוי תכולה בדירות רגילות מתאפשרת על ידי מיון התכולה והשארת החפצים והמכשירים הנחוצים בלבד.
  • זוגות צעירים שזה עתה הקימו משפחה ונולדו להם ילדים מחליפים את תכולת הבית בהתאם לצורך. התינוקות גדלו ויש צורך ברהיטים לחדרי הילדים. את הריהוט של התינוקות שומרים לילד הבא, תורמים או מוכרים באתר יד/2 ורוכשים מיטות וארונות חדשים. גם משפחות שעוברות לדירה גדולה בעלת מספר חדרים רב יותר מרבים לפנות תכולה ישנה מהבית ולרכוש תכולה חדשה, מודרנית יותר.