פינוי חצר

מחבר:

גינה פורחת בחצר היא חלומם של רבים. אנשים רבי מחשיבים מגורים בבית עם גינה כסטנדרט לאיכות חיים ברמה גבוהה. טיפוח גינה, דרוש השקעה רבה ומאמצים מצד בעלי הבית. לחלק מהאנשים שבבעלותם גינה, גנן פרטי המתחזק את הגינה ודואג לטיפוחה, ברוב המקרים, בעלי הנכס בעצמם הם שדאוגים לטפח ולשמר את הגינה. הבעיה מתחילה כאשר אין זמן לטפל בגינה, שהופכת מוזנחת, נבולה ועד מהרה משמשת  לאחסון חפצים שיצאו משימוש, והופכת למחסן של הבית.

חברה מקצועית

כיום ישנן חברות רבות המציעות שירות פינוי דירות, ובין היתר, פינוי חצר. פינוי חצר על ידי צוות מקצועי מבטיח החזרת כל חצר לקדמותה. מדובר בחיסכון אדיר של זמן וכסף מצד בעל הנכס. מה גם שברוב המקרים, החצר עמוסה בציוד כבד המחייב פנייה לאנשי מקצוע. פינוי חצר נעשה על ידי צוות מקצועי, שבבעלותו ציוד מתקדם המתאים לכל צרכי הפינוי, החל מחומרי אריזה, אטימה, קרטונים למיון ואריזה, דבקים, ועד מריצות, משטחי הרמה וחומרי הדברה וריסוס לפי צורך.

שלבי הפינוי

בשלב הראשון, יגיע נציג מטעם החברה להערכת השטח מבחינת התכולה שבו, כמות החפצים, מצב החצר, נתיבי פינוי וכמובן בירור צרכי הלקוח בנוגע לתכולה המפונה. חלק מהלקוחות מעוניינים להשליך את כל התכולה כמו שהיא לאתרי הפסולת, חשוב להקפיד כי חברה מפנה רק לאתרי פסולת מורשים לפי חוק, שכן פינוי בניגוד לחוק גורר הטלת קנסות כבדים על בעל הנכס. חלק מהלקוחות מעוניינים להעביר את התכולה למחזור, ואז יש לפנות לאתרי המחזור המורשים. במסגרת הפגישה הראשונה חשוב לסכם את כל הפרטים הטכניים.

שירותים נלווים

לאחר תיאום תאריכי ביצוע ויעדי פינוי, מגיע הצוות המקצועי ומתחיל בפינוי החצר. שלב המיון הוא החשוב ביותר, מחליטים לאן מיועדת התכולה, וממיינים כל חפץ לפי ייעדו. לאחר מכן מתחילה ההובלה, הפינוי עצמו בהתאם לדרישת הלקוח. חשוב לבדוק כי החברה מציעה כחלק משירות נלווה בעת פינוי חצר שירותי ניקיון והדברה. חצר ששימשה כמחסן משך זמן רב שקוקה לניקיון, חיטוי והדברה מפני מזיקים, כדי שתוכל להפוך בהמשך לגינה פורחת..