פינוי דירה במקרה של אגרנות

פינוי דירה

יש אנשים שאוספים לאורך השנים עוד ועוד כלי בית ובמקביל שוכחים לזרוק את הציוד הקודם. יש כאלו שאוהבים ליצור אוספים מכל הבא ליד, יש כאלו שאוהבים להוות בית שקולט חפצים ללא בית, ויש כאלו שעוסקים בפעולת אגרנות כפייתית, וזאת כיוון שהם לא יכולים להפסיק עקב מחלה. אגרנות הינה מחלה שדורשת טיפול כמו כל מחלה אחרת. אגרנות היא מחלה שעלולה להוציא מהתלם אנשים, ועל כן אין להעלים עין, ואם מכירים אדם שכזה, יש להגיש לו עזרה מקצועית. הרבה טיפולים דוגלים כשלב ראשון בניקוי סביבת המגורים, תוך אמונה שסביבה נקייה מהווה קרקע פורייה להמשך הגמילה.

יחס

יש להימנע מפינוי אישי, כיוון שלא פעם אותם אספנים נוטים להחזיק טינה עבור הגורם שמעורב בכך. על כן מומלץ לפנות לגוף נטרלי. מוטב לפנות אל חברת פינוי אגרנות כפייתית. חברה זו כבר תדע כיצד לגשת למלאכה, מורגלת במראות שכאלו ועל כן תשמור על יחס מכבד, לא תירתע מהבלגן והזוהמה, תגיע מוכנה עם הציוד הרצוי, תגיע עם פתרונות מוכנים מראש עבור מגוון הציוד, ואף תקפיד על יחס מכבד, כזה שלא יפגע או יעליב את אותו אספן.

צוות

כאשר מגיעים לבית של אספן למטרת פינוי פסולת ולמטרת פינוי חפצים, יש להקפיד לא להשליך את השקיות, אלא להניחן אחר כבוד, כאילו בתוך השקית יש פירטי אומנות. יש לזכור שעבור האספן מדובר בפינוי עמלו, כך שלא משנה אם מדובר על פינוי אשפה מהבית, כיוון שבשורה התחתונה היחס הוא חלק מהותי מאיכות ההצלחה, ועל כן יש לפנות רק אל חברת פינוי דירה איכותית שמחזיקה בצוות אנושי.

בנוסף

לרוב לאחר שמסיימים עם פעולות הפינוי, הדירה אומנם נשארת במצב הגיוני, אך עם זאת פתאום מתגלה כל הזוהמה ששכבה לאורך הזמן מתחת לחפצים. על כן מומלץ לנצל את נוכחותה של החברה, ופשוט לבדוק אם היא יודעת גם להציע שירותי ניקיון, חיטוי והדברה.

להלן טבלה המתארת את הפעולות השונות שניתן להרוויח מהזמנת חברת הפינוי:

צורך

פתרון

פינוי דירה

שינוע ע"י חברה מקצועית

יחס הגון

אנשי צוות אנושיים

שירותים משלימים

ניקוי והדברה