פינוי דירה בירושלים

סידור וניקיון בתים

מחברת:

פינוי דירה בירושלים הוא עניין למומחים בלבד. בדרך כלל בערים הגדולות, פינוי דירה הינו הליך מורכב הדורש עבודה מאומצת ומקצועית. פינוי דירה בירושלים, לרוב מצריך פינוי מבניין מגורים רב קומות, מה שהופך את מלאכת הפינוי לקשה עוד יותר. כיום ניתן לפנות דירה באמצעות חברה מקצועית ומיומנת בעלת ניסיון בתחום. פנייה לצוות פינוי מקצועי מבטיחה פינוי יעיל, מהיר, מקצועי וחסכוני.

למי השירות מיועד?

פינוי דירה בירושלים, או בכל מקו אחר ברחבי הארץ מיועד לכולם. אנשים המעוניינים לעבור דירה, ונאלצים לפנות את הקיימת, פינוי לרגל נסיעה לחו"ל, קבלת דירה בירושה, פינוי דירה שנקנתה מעיזבון, פינוי דירת אגרנים כפייתיים, פינוי דירות קשישים, השבחת נכס עבור משקיעי נדל"ן ועוד. פינוי דירה מתאים לכולם, ואינו קשור בהכרח ליכולותיו הפיסיות של מזמין השירות. מלבד המאמץ הפיסי המושקע בפינוי דירה, נדרש מאמץ ומחשבה באופן בו ממיינים את החפצים ובהמשך בפינויים למקומות המיועדים.

תהליך פינוי דירה

בשלב הראשון מגיע נציג מהחברה המפנה ל]גישה עלם הלקוח בדירה שיש לפנות, הפגישה נועדה בעיקר להתרשמות ראשונית מהדירה, ביצוע הערכות לתכולה וכמותה, סימון נתיבי הפינוי והכנה ראשונית של הדריה לפינויה. לאחר מכן, יש לברר עם הלקוח לאן מיועדים החפצים בדירה, בחלק מן המקרים יש לפנות את כל התכולה לאתרי פסולת, במקרים אחרים יש למיין חפצים שרוצים לשמור, חפצים לנזקקים וחפצים המיועדים לזריקה,. פינוי דירה כאמור נעשה מסיבות שונות ובהתאם, ייעוד התכולה בדירה משתנה.

כדאי לשים לב

לאחר המיון, מגיע שלב הפירוק, ארונות מטבח, בגדים, מדפים, כונניות, כל החפצים התלויים בדירה. לאחר מכן מתחיל שלב פינוי התכולה, בנתיבי הפינוי שהוסכמו מראש, לאתרי הפינוי שנקבעו. חשוב להקפיד בעת חתימת חוזה העבודה כי החברה מתחייבת לספק את כל החומרים והציוד הדרוש לתהליך פינוי הדירה, לרבות הפעלת ציוד מיוחד במקרה הצורך, למשל, בעת פינוי דירה בבניין מגורים או כאשר נדרש פינוי פסולת מגג או חצר. כמו כן חשוב להקפיד כי תאריכי הביצוע כלולים בחוזה וכן שירותים נלווים כמו ניקיון וחיטוי בסיום תהליך הפינוי.