פינוי דירה בחינם- לא בכל מחיר

פינוי דירה
פינוי דירה בחינם- לא בכל מחיר 

איך עובדות חברות לפינוי דירה? 

ישנן חברות שונות המבצעות פינוי דירה. חלקן מבצעות את השירות בתשלום, כמו כל שירות אחר. חלקן מבצעות את השירות ללא תשלום, כאשר התשלום היחיד הוא התכולה אשר מפונה מהדירה. את אותה תכולה מנסה החברה למכור בחנויות יד שניה או שווקים לקהל הלקוחות שיש לה. אין ספק שקבלת השירות בחינם היא מפתה , אך בהחלט יש לבדוק מיהי החברה, מה הניסיון והוותק שלה, איזה ציוד יש לה ולאן היא מפנה את כל החפצים אשר אינה מייעדת למכירה. אם היא זורקת את החפצים בפח השכונתי הדבר אינו תקין. היא אמורה לפנות את הפסולת לאתר אשפה מורשה, במיוחד אם כמות הפסולת היא גדולה. 

איך לבחור חברה. 

במיוחד אם הדירה המפונה היא עמוסה בחפצים אותם אתם יודעים שאינכם מעוניינים לקחת עימכם הלאה ויש לפנותם, כדאי לבחור חברה בעלת ניסיון בתחום. ישנו הבדל רב בין עובדי חברה אשר מנוסים בתחום ומבצעים את העבודה בזריזות ויעילות לבין כאלה שיעשו זאת בצורה שאינה מקצועית. הדרך הטובה ביותר לבחור חברה היא בעזרת המלצות שתקבלו ממכר או חבר אשר ביצעו בעמם לאחרונה תהליך של פינוי דירה והשתמשו בשירותיה של חברה מקצועית. אם לא, בדקו עם חברה מה הניסיון שלה, איזה ציוד יש לה להרמה וגם לפינוי התכולה, האם יש לה אישור השלכת פסולת באתר מורשה והאם היא מבצעת ניקוי ורענון לדירה בסוף התהליך. לשיקולכם האם לבצע את השירות בתשלום רגיל או בעזרת מתן החפצים לחברה. בכל צורת תשלום שהיא, ודאו שאינה באה על חשבון השירות. 

מהלך הפינוי 

חברות פינוי דירה מגיעות בדרך כלל לפני יום הפינוי על מנת להעריך את כמות העבודה שנדרש להשקיע במקום. על פי הערכת קושי וזמן העבודה הן נותנות הצעת מחיר. ביום הפינוי נעשה מיון כל תכולת הדירה, אריזתה, ופינויה מהדירה. רוב החברות מנסות למכור את החפצים בעלי הפוטנציאל לכך על פי הערכתן. בסוף יום הפינוי הדירה תעבור ניקיון וצביעה כך שתהיה מוכנה להשכרה או מכירה.