פינוי בתים

מחבר:

עוזבים את הדירה לרגל נסיעה ממושכת לחו"ל? עליכם לפנות את הדירה לפני עבודות שיפוץ? קיבלתם דירה בירושה, קניתם דירה מעזבון? לא משנה מה הסיבה בגינה אתם זקוקים לפינוי בתים, כיום כבר לא חייבים להתמודד עם תהליך הפינוי לבד. חברות מקצועיות רבות מציעות שירות בתחום פינוי בתים. מדובר בתהליך מורכב הדורש זמן רב מצד המפנים, משאבים, ציוד מתאים, אנרגיה ובעיקר הרבה עבודה פיסית. פינוי בתים משאירים למומחים, שזוהי עבודתם והם יבצעו אותה על הצד הטוב ביותר.

מה מפנים?

שירות פינוי בתים מאפשר יצירת סדר חדש של הבית, וארגונו, בהתאם לצרכי הלקוח. חשוב להבדיל בין צרכי פינוי שונים. פינוי לשם ארגון וסדר חדש, מאפשר מיון החפצים, זריקת החפצים שאינם בשימוש, פינוי חפצים אלה, יגדיל את המרחב והשטח הפנוי בבית ויאפשר ניצול נכון של חלל הבית ועיצובו מחדש. אנשים רבים אוגרים בבית, בעיקר במחסן או בחדר ארונות חפצים רבים שיצאו מכלל שימוש, פינוי החפצים הללו מגדיל משמעותית את החלל ומאפשר לשנות את מקומות האסון בבית.

סוגי הפינוי

פינוי בתים לשם שיפוץ הבית וארגונו מחדש, מאפשר לפנות ריהוט צמוד קיר בבית, למשל ארונות קיר, ארונות מטבח, הסרת מדפים, שבירת קירות, חלונות וכדומה. פינוי זה מיועד בעיקר לשם השבחת נכס, לפני מכירה או שיפוץ הדירה לצרכים אישיים כמו עיצוב מחדש או יצירת חללים שונים מהקיימים. פינוי בית שמקרה זה מצריך עבודה שונה, לרבות שימוש בציוד שונה מפינוי רגיל, חשוב לתאם עם החברה המפנה כי יש ברשותה את כל הציוד הדרוש לפינוי וכי יש באפשרותה לבצע את עבודות השיפוץ.

פינוי ירושה

קבלת דירה בירושה או קניית דירה מעזבון מצריכות פינוי תכולת הדירה. יורשים רבים המקבלים דירה בירושה נאלצים להתמודד עם פינוי ומיון התכולה. פינוי ירושה מצריך תוכנית עבודה מסודרת ומקצועית, מיון החפצים העוברים בירושה לעומת חפצים המיועדים לתרומות לנזקקים, או חפצים שיש לזרוק. חשוב להקפיד כי צוות הפינוי מפנה את הפסולת לאתרים המורשים שכן מדובר במפגע תבראותי. אין להשליך תכולת דירה בפחי האשפה הציבוריים.