פינוי בית בצ'יק צ'ק

הסיבה העיקרית בגללה מזמינים פינוי בית היא השאיפה לבצע את העבודה כמו שצריך. אלו שלא מעוניינים לעכב תהליכים ולהפסיד כספים או זמן בוחרים לשכור אנשי מקצוע מובילים בתחום. כאשר יש לפנות דירה מתכולה הזמן קצר והמלאכה מרובה. ככל שנבצע את העבודה מהר יותר, כך נוכל להפיק רווחים באמצעות שכר דירה. הצוותים המקצועיים מבצעים בכל חודש עשרות עבודות פינוי תכולה, הניסיון המקצועי מאפשר להם לבצע גם עבודות מורכבות בתוך זמן קצר.

עבודות פינוי תכולה בבתים משותפים

עבודות פינוי בית, ממש כמו עבודות הובלה, מושפעות ממיקום הבית. כאשר מדובר בבניין גבוה ללא מעלית, הצוות מתבקש לסחוב ארגזים ורהיטים בחדר המדרגות. התמחור של עבודת הפינוי מתבצע בהתאם לקושי שמתלווה אל העבודה. רהיטים גדולים שלא ניתן לפנות באמצעות חדר המדרגות יש לפרק או לפנות תוך שימוש במנופים. יש לציין כי לא כל חברת פינוי בתים מחזיקה במנוף. אם יש ברשותכם פסנתר או פריטי ריהוט שדורשים מנוף יש להתריע על כך כבר במעמד שכירת הצוות.

פינוי בית עם ניקיון

להשלמת מלאכת הפינוי מבצע הצוות המקצועי קניית תכולת דירה וגם עבודת ניקיון. את שתי המלאכות יחדיו משלים הצוות בתוך יום אחד. את העבודה הם מתחילים בשעות הבוקר ומסיימים אותה בשעות אחר הצהריים. הציוד המקצועי, העבודה השיטתית והעובדים החרוצים הם סוד הצלחה. אם תנסו לבצע בעצמכם את עבודת הפינוי באותה רמה תתבקשו להקדיש למשימה כמה ימים. הניקיון היסודי חיוני להכנת הבית לקראת כניסת דיירים חדשים.

חשוב להבהיר כי לא מדובר בעוד עבודת ניקיון פשוטה ושגרתית. עבודת פינוי בית מקצועית כוללת לרוב חיטוי של הכלים הסניטריים בחדרי הרחצה, ניקיון יסודי של המטבח, ניקיון תריסים וחלונות, פוליש לרצפה. העבודה מתבצעת תוך שימוש במכונות פוליש ומכונות שטיפה בלחץ מים ואדים. בעל הדירה מקבל לידיו בית נקי ומסודר, הוא מוציא את הבית לשוק כבר ביום המחרת מבלי לבזבז עוד רגע אחד.

עלות הניקיון והפינוי נקבעים בהתאם לגודל הדירה ושורת המשימות שיש לבצע. אם מדובר בניקיון מקיף שכולל גם חיטוי ופוליש העלות תהיה גבוהה יותר. יש לציין כי שכירת שתי חברות נפרדות לביצוע עבודת הפינוי ועבודת הניקיון מסתכמת לרוב בעלויות גבוהות יותר.