עזרו לאגרן כפייתי לשנות את חייו

שינוי הוא בהכרח דבר לא קל ובמיוחד למי שלוקים באובססיות או קשיים רגשיים. הפחד משינוי משותף לכל בני האדם ורובנו מתמודדים איתו בהצלחה. עבור אלו שלא מצליחים לשנות הרגלים הרסניים נדרשת עזרה מקצועית כמו במקרה של אגרן כפייתי. אמנם מדובר על בעיה רגשית ביסודה אבל הטיפול בה מתחיל בשיקום הבית על ידי המרכז לפינוי דירה בישראל שיחולל שינוי בעזרת האגרן תוך כמה ימים.

איך תוכלו לעזור לאגרן

אם גיליתם שקרוב שלכם הוא אגרן הדבר הכי חשוב לעשות הוא לא לכעוס עליו או לבקר אותו. זכרו שמדובר על אדם שסובל ונמצא במעגל שקשה מאד לצאת ממנו. הבושה, הבדידות והרגשות הקשים הולכים ומתעצמים ככל שמצטברת כמות החפצים בבית והדרך היחידה של האגרן להתמודד היא לאסוף עוד ועוד. הדבר הבא שחשוב לעשות הוא לרתום את האגרן לתהליך ברגישות ובסבלנות. המרכז לפינוי דירה בישראל יודע כיצד להתמודד עם סרבנות ומצליח בזכות הניסיון המקצועי להביא את האגרן לשיתוף פעולה בתהליך.

אנחנו כאן בשביל האגרנים ומשפחותיהם

אנחנו לא מבצעים פינוי דירות אגרסיבי ומהיר אלא תהליך מותאם אישית עם לוח זמנים שישקף את רצון האגרן ומשפחתו. התהליך כולל דיאלוג והוא נעשה בשקיפות מלאה צעד אחר צעד כדי להביא את האגרן ומשפחתו להסכמה. חשוב להבין שהפסולת שאנחנו רואים בבית היא עולם ומלואו עבור המשפחה או האגרן ויש להתייחס לכך בכבוד. בנוסף, אם נמהר אנחנו עלולים להכשיל את כל התהליך. הידברות, שקיפות וכבוד הדדי עומדים בבסיס השקפת העולם שלנו קל וחומר כאשר מדובר על אגרנים כפייתיים.

פינוי אגרנות כפייתית

מדובר על משימה מורכבת ביותר ואחרי שרתמנו את המשפחה לתהליך חשוב לזכור שהמטרה היא להביא את הבית למצב ראוי למגורים. זה כולל פינוי של הפסולת לאתרי אשפה מוסדרים, פינוי התכולה והעברתה ליעדה- מחסנים, תרומה או כל יעד אחר. לאחר מכן מבצעים ניקיון יסודי וחיטוי של הבית ולבסוף צביעה. במקרים רבים נדרשות עבודות תחזוקה כמו חשמל וצנרת בעקבות הזנחה של שנים וגם את זה המרכז לפינוי דירה בישראל מספק. השינוי לא קורה ביום אבל אם הוא מתחיל הוא אפשרי בהחלט. פנו אלינו גם אתם כדי לחולל שינוי בחייכם!