כיצד הליך של פינוי דירה יגדיל את רווחיך?

הליך של פינוי דירה כולל בתוכו גם הליך של פינוי מחסן ועוד סוגים שונים של פינויים. אם השכרת עכשיו מחסן באזור מסחרי פריפריאלי ואתה רוצה להפוך אותו לחנות לממכר סחורה מוזלת עליך קודם כל לפנות לחברה של פינוי דירה.

פעולתה של חברה של פינוי דירה –

החברה תכנס אל המחסן ששכרת ותמיין את הציוד שנמצא שם. היא תחלק אותו לקטגוריות ותחליט ביחד אתך מה לעשות עם כל הציוד שנמצא שם. בהסכם התייעצות אתך יקבעו זמני הביצוע ויוגדרו יעדי הפינוי. לכל מחסן יש את התכולה המיוחדת לו וגם צורת אחסון שקבעו לו בעלי המחסן. החברה של פינוי דירה תגיע למקום ותעריך איזה ציוד היא צריכה להביא על מנת לפנות את המחסן בצורה יעילה ונקיה. אתם גם צריכים לשבת עם החברה ולהחליט מה יהיו יעדי הפינוי של הציוד והפסולת שימצאו בתוך המחסן.

תהליכי שיפוץ של המחסן –

בסופו של הליך פינוי המחסן על ידי החברה של פינוי מחסן, היא גם תבצע ניקיון יסודי של המחסן. במחסנים רבים שלא נגעו בהם שנים מצטבר הרבה אבק, טחב ואולי גם פטריות שיש צורך להסיר אותם. כחלק מהשירותים הנלווים של חברה של פינוי מחסן היא גם תציע לך איפה וכיצד צריך לשפץ את המחסן על מנת שיהיה מוכן לייעודו החדש – חנות לממכר בגדים מוזלים. השירותים הנלווים יכולים לכלול בניית מדפים לסחורה או תיקונים בקירות ובכניסה, הכול בהתאם לצרכים הספציפיים של כל מחסן. בסופו של תהליך תקבל מחסן מוכן ונקי לפתיחת חנות לסחורה זולה.

הגדלת הרווחים בעקבות תהליך הפינוי –

פתיחתו של מחסן כזה הינו טרנד נפוץ בעולם הנדל"ן העסקי בימינו. החנות הנפתחת במחסן כזה בפריפריה, יכולה להציע סחורה מוזלת בהרבה מזו המוצעת במרכזי הערים. המחסן חייב שתהייה לו נגישות גבוהה מבחינת קווי האוטובוס המגיעים אליו, כי הוא מושך אוכלוסייה הזקוקה לשירותיהם של קווי אוטובוס. אם גם יש לך חנות במרכז העיר תוכל להפנות הדדית אוכלוסייה מהחנות במרכז לחנות בפריפריה. על ידי כך תגדיל את הכנסותיך ותגיע לקהלי יעד נוספים שרק החנות במרכז לא התאימה להם. חשוב כמובן שתשקיע בפרסום החנות הפריפריאלית על מנת לחשוף מקסימום של לקוחות אליה.