המלצות

המלצות פינוי דירה

היינו צריכים לעבור אל הדירה החדשה שלנו, ולא רצינו לקחת את כל החפצים שהיו בדירה הישנה ביחד איתנו. הפתרון היה להזמין חברה של פינוי דירות וחברת הובלה בנפרד, או למצוא חברה אשר יכולה לספק לנו את שני השירותים גם יחד.

אל החברה המתאימה הגענו באמצעות המלצה של ההורים של אישתי, אשר היה להם ניסיון עם חברה לפינוי דירה.

החברה עצמה הוכיחה את עצמה כראויה לשם שהיא קיבלה וההמלצות שנתנו ההורים של אישתי – חברה מקצועית ואדיבה שהצליחו לקלוע בול למטרה ולספק לנו בדיוק את השירותים שהיינו צריכים.

החברה הצליחה להוציא את כל החפצים אשר לא היו שימושיים לנו יותר ולהוביל אותם אל אתרי פסולת מורשים, והצליחה לספק לנו הובלה בזמנים המתאימים במהירות המרבית.

ללא ספק חברה אשר עומדת בשם שניתן לה, ואני מאוד ממליץ לכל מי שמחפש להזמין את השירותים שלה עבור פינוי דירה והובלות כאחד.

 

המלצות פינוי דירה

היינו צריכים להוביל את החפצים מהדירה הישנה אל הדירה החדשה שלנו, והיינו צריכים לעשות במהירות וביעילות – החוזה שלנו עמד להיגמר, והיינו צריכים איזה שהוא פתרון כדי לצאת במהירות.

בנוסף לכל הצרות האלה היינו צריכים גם להוציא חלק מהחפצים שלא רצינו לסחוב איתנו ולהביא אותם אל המזבלה.

דווקא כשחשבתי כבר לעשות את זה באופן עצמאי – להזמין טנדר או משאית, הבנתי שיכול להיות לי פתרון יותר יעיל באמצעות חברת שירותי פינוי דירה. החברה שאליה הגעתי הייתה בדיוק מה שחיפשתי – חברה מקצועית ואיכותית שידעה לספק לי בדיוק את המענה המקיף והשלם שהייתי זקוק לו.

החברה הצליחה לספק לי את העבודה במהירות המרבית וכך לעזור לי להגיע אל הבית החדש בזמן ולהיפטר בו זמנית מכל הדברים שלא היו שימושיים לי וכבר לא הייתי צריך.

בהחלט ממליץ על החברה בחום ומציע לכל מי שצריך שירותי הובלה או פינוי חפצים ליצור איתה קשר.

 

המלצות פינוי דירה

אני ובעלי תמיד רצינו לעשות עיצוב מחדש בתוך הבית שלנו, אבל תמיד היה לנו קשה מאוד להחליט אילו חפצים אנחנו רוצים להשאיר ואילו חפצים יוחלפו על ידי הריהוט החדש.

דווקא כשהגענו להחלטה הייתה לנו בעיה אחרת – איך אנחנו יכולים להוציא את כל החפצים האלה בצורה הטובה ביותר על מנת ליצור את המקום עבור הריהוט החדש?

הפתרון הגיע באופן מסתורי כשקראתי באינטרנט על דברים שבכלל לא היו קשורים – חברה לפינוי דירה.

החברה שיצרתי איתה קשר עזרה לי להבין בדיוק מה כוללים השירותים, והחלטנו שאנחנו הולכים על זה.

החברה הגיעה במהירות בדיוק מתי שקבענו איתם ועזרה לנו לעשות בדיוק את העבודה שלא יכולנו לעשות באופן עצמאי – להוציא את כל מה שאנחנו צריכים ולהשאיר רק את הדברים החיוניים לנו, ולפתוח את המרחב לקראת הריהוט החדש שהיה עתיד להגיע מספר ימים אחרי.

בהחלט חברה יעילה שעזרה לנו ליצור את המקום הפנוי עבור העיצוב מחדש, שכעת מונח בתוך הבית בצורה מושלמת, בדיוק כמו שדמיינו ורצינו.

 

המלצות פינוי דירה

לא מזמן קיבלתי לרשותי דירה אשר הייתה שייכת להורים שלי – דירה שרציתי להשכיר לדיירים ולקבל עליה איזה שהוא סכום חודשי.

את הדירה הזאת לא הצלחתי מאיזו שהיא סיבה להשכיר – אנשים פשוט הגיעו אליה והבינו שהם לא רוצים להיכנס אליה.

חברים קרובים המליצו לי לעצב אותה מחדש – להוציא את החפצים הישנים החוצה, לצבוע את המקום ולעשות עבודות שיפוץ על מנת לגרום למקום להראות כמו שצריך.

עבור העבודה הזאת הייתי צריך להזמין חברת פינוי דירה, היות והידע שלי בשיפוצים בהחלט לא גדול. החברה עצמה הוכיחה את עצמה כפתרון מאוד מוצלח – חברה שידעה לתת לי לא רק את השירותים של פינוי דירה, אלא גם את עבודות הצבע והשיפוצים שהייתי צריך.

במידה רבה העבודה שסיפקה לי החברה היה כולל הכל, ועזר לי לקבל בדיוק את המענה המקיף והשלם שהייתי צריך עבור הדירה.

מיד אחרי השיפוצים כבר נכנסו זוג מאושר, שחתם איתי על חוזה בדיוק במחיר שרציתי.

 

המלצות פינוי דירה

הרבה זמן רציתי לעזור לאמא שלי לשנות את ההרגלים שלה שלטעמי גובלים באגרנות כפייתית – היא הייתה מכניסה אל הבית שלה כל מיני חפצים אשר אין לה באמת שימוש עבורם ולא רצתה להוציא שום דבר מתוך הבית.

זה היה השלב שהחלטתי שמספיק – אני צריכה לעזור לה להבין שהדבר הזה פשוט לא ייתכן. אחרי שכנועים והסברים היא לבסוף הסכימה להוציא חלק מהחפצים על מנת לפתוח את המקום עבור אורחים והילדים או הנכדים שלה.

על מנת לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר הזמנתי את שירותיה של חברת פינוי דירה – חברה שקיבלתי עליה המלצות ממכרים לעבודה, אשר הזמינו את השירותים בנסיבות אחרות. החברה הגיעה בדיוק מתי שקבענו, עשתה עבודה מעולה, ואפילו עזרה לאמא שלי להבין מה כדאי להשאיר ומה כדאי להוציא.

המחיר היה סביר והוגן לחלוטין, ויחסית לעובדה שהצלחתי לפתוח את המרחב הזה בבית של אמא שלי זה בהחלט היה שווה כל פרוטה ושקל שהוצאתי על העניין.