הכנות לפני פינוי דירה

פינוי דירה

אנשים שעומדים לבצע פינוי דירה שואלים את עצמם איך להכין את הדירה לקראת פינוי זאת שאלה שהתשובה לה מאוד תלויה במה שסיכמתם עם חברת הפינוי. חברת פינוי טובה מגיעה לדירה לפני הפינוי כדי לראות את מצב הדירה, את גודל הדירה את עומס החפצים אשר נמצאים בדירה. אם קשה לכם לתאם ביקור של נציג חברת הפינוי, לפני הפינוי כדאי לפחות לצלם את הדירה כדי שנציגי חברת הפינוי יוכלו להתרשם ולהבין מה גודל הפינוי בדירה.

דרכי פינוי לדירה

ניתן לפנות את הדירה כמו שהיא, ולא משנה כמה עמוסה או מוזנחת או מלוכלכת הדירה, חברת פינוי טובה תשתלט על הפרויקט ותפנה הכול. אבל אם אתם רוצים להיות שותפים לתהליך מסיבות שונות זאת זכותכם. יש אנשים שרוצים למיין את החפצים לפחות חלקית בעצמם, כדי להוציא חפצי ערך מסמכים ודברים חשובים מהדירה.

פינוי דירה

שירותי מיון חפצים של חברת הפינוי

יש אנשים שממיינים את החפצים בדירה בעזרה ובשיתוף של חברת הפינוי. יש  אנשים שלא בטוחים בדיוק אלו חפצים נשארו בדירת הפינוי ורוצים לעבור על החפצים קודם כדי למיין ולהוציא חפצים חשובים קודם לפני הפינוי. שירות מיון החפצים הוא שירות נוסף שחברות פינוי מציעות זה לא שירות יקר והוא מאוד מקל על התהליך של מיון החפצים ופינוי החפצים כאשר יש נציג של חברת הפינוי שממיין אתכם את הדברים אתם רק צריכים לתת הוראות ולפקח והנציג ימיין לפי ההוראות שלכם את החפצים.

אין צורך לחוש לא בנוח

יש אנשים שמרגישים חוסר נעימות בשל מצב הדירה. לעתים הדירה מוזנחת מאוד, מלאת אשפה לכלוך, זבל, במקרה כזה תוכלו לנקות לבד מראש אבל אתם ממש לא חייבים, חברות פינוי מנוסות ניקוי פינוי וסדרו דירות במצבים הרבה יותר גרועות משלכם, דירות שהיו סגורות תקופות ארוכות, דירות שלא טופלו זמן רב, דירות מוזנחות מאוד. כך שאתם יכולים להרגיש בנוח ולתת לחברת הפינוי לעשות בחריצות ובסולידיות את עבודתה. חברת פינוי שומרת על הפרטיות שלכם ולא באה לשפוט אף אחד אלא לסייע ולבצע את פרויקט הפינוי על הצד הטוב ביותר. לפנות את הדירה לשביעות רצונכם.