בחירת חברת פינוי דירה

תחומי עיסוק חדשים צצים בעשורים האחרונים בהתאם לצרכים החדשים שעולים בשוק הישראלי. אחת הדוגמאות הבולטות לתחום שצמח והתפתח בשנים האחרונות עקב שינויים שחלו בהרגלי החיים שלנו הישראלים הוא חברות פינוי דירה. בעבר נהוג היה בעת מעבר דירה להזמין את חברת ההובלה ליום הפינוי עצמו לאחר שארזנו בעצמנו את התכולה של הדירה שלנו עם קרטונים מהסופר וניילונים משומשים. כיום, לאור שגרת החיים של כולנו רבים בוחרים לעשות את מעבר הדגירה באופן שונה לגמרי.

זמן מצרך נדיר

משום שזמן הפך להיות מצרך יקר למדי בחיינו, לא מעט אנשים בוחרים לעבור דירה עם חברת פינוי דירה. חברת פינוי דירה מקצועית מלווה את התהליך מראשיתו ועד סופו והופכת את מעבר הדירה לקל הרבה יותר. במקום לאסוף קרטונים מהסופר ולשבור את הראש איך אורזים את כל הבלגן של הבית, חברות פינוי דירה מקצועיות מגיעות לפינוי הדירה עם מיטב המכשור והציוד שכולל גם ניילונים חזקים, קרטונים עמידים וציוד פירוק רהיטים מקצועי, מה שהופך את כל העסק לקל הרבה יותר.

איך בוחרים?

כדי לבחור חברת פינוי דירה מקצועית ומנוסה כדאי להקפיד על כמה דברים, והנה הם לפניכם. תמיד טוב לקבל המלצה מחבר קרוב או מאדם שאתם סומכים על שיקול הדעת שלו. שימו לב שאתן מקבלים המלצה מאדם אמין, משום שאנשים נוטים לבצע אידיאליזציה של מה שנעשה בעבר. אם אין ברשותכם המלצה תוכלו לבחור חברת פינוי דירה ברשת האינטרנט. כאן ניתן להיעזר בפורומים שכוללים המלצות ולבקש מנציג החברה לקבל טלפנים של לקוחות ממליצים.

תיאום ציפיות

לאחר מכן חשוב לערוך פגישת תיאום ציפיות שבה תגדירו מה אתם צריכים בדיוק ולאילו שירותים אתם נזקקים. בפגישה הזו שאלו כל מה שנראה לכם חשוב. וודאו כי צוות העובדים הוא מנוסה ואם יש צורך בביצוע תיקונים דרשו איש מקצוע שיילווה את הצוות. יתר על כן שאלו את הנציג מהו הציוד שבו ייעזרו העובדים וודאו כי הציוד מתאים לסוג התכולה שיש לפנות. שאלות הן חשובות משום שהם יכולות לעזור לכם להבין מול מי אתם עומדים.

לסיכום

הכי חשוב- אל תסתפקו בתשובות מתחמקות בנוסח "יהיה בסדר"- וודאו שאתם מקבלים תשובות ענייניות שמניחות את דעתכם.